Manager na dálku

Projektový management

Popis služby

Jste začínající společnost, rostete a cítíte potřebu vybudovat a začít řídit tým? Nebo jste ve svém růstu narazili na mrtvý bod a potřebujete impuls k dalšímu posunu? Nebo se řízení svého projektu nemůžete naplno věnovat?

Posledních 17 let svého života se zabývám obchodem a vedením lidí. Své zkušenosti jsem sbíral v realitní oblasti, v oblasti financí, ve státní správě, v pozemním stavitelství i v přímém prodeji.

Jako zkušený obchodník a manažer jsem připraven vám poskytnout své zkušenosti a znalosti. Jsem schopen provést analýzu vašeho projektu, identifikovat jeho slabé i silné stránky a navrhnout opatření, směřující k vámi definovanému cíli. Jsem schopen váš projekt na dálku řídit. Pomohu vám rozvíjet obchod i obchodní příležitosti a nalézat win-win řešení. Společně zapracujeme na navýšení obratu či zisku prostřednictvím efektivně fungujícího obchodního týmu.

Vždy se zaměřuji na:
-          zjištění současného stavu projektu; strategie, cíle, silné a slabé stránky
-          určování a tvorba strategických obchodních cílů spolu s vedením společnosti
-          rozvoj klíčových zaměstnanců či spolupracovníků
-          posílení vzájemných vztahů se zákazníky a partnery
-          práce s potenciálními klienty a nabídkami
-          zatraktivnění vaší nabídky

Pokud se rozhodnete využít mé služby, můžete se těšit na maximální objektivitu a upřímnost - ve své pozici nemám zapotřebí mazat med kolem úst.

Pokud se rozhodnete využít mé služby, můžete se těšit, že v maximální možné míře využijeme elektronických médií k předání informací. Vážím si svého i vašeho času, proto upřednostňuji tuto cestu. Pokud si situace vyžádá osobní setkání, pak se samozřejmě setkáme.

Nepotřebuji vaši kancelář, telefon, notebook, auto, stravenky, příspěvky na finanční produkty a další všemožné benefity. Potřebuji vaši otevřenost, ostrá a nezkreslená data a hlavně otevřenost mým podnětům.

Uvedená sazba je za hodinu mé práce.

Závěrem několik jednoduchých pravidel:

1.    Než se rozhodnete zakoupit tento job, kontaktujte mne. Narovinu si řekneme, jestli pro vás umím/chci něco udělat.
2.    Nehodlám se „domlouvat mimo“.
3.    Nebudu hýbat s cenou, ta je pevná.
4.    Po zakoupení služby budu potřebovat maximum informací. Pokud bude zřejmý rozsah práce, vytvořím vám job na míru v adekvátní hodnotě.
5.    Pokud se až v průběhu spolupráce vykreslí její časová náročnost, na základě zjištěných skutečností a domluvy budu vytvářet joby na míru v adekvátní hodnotě.
6.    Netvrdím, že se vám to bude líbit, ani že z nás budou nerozluční přátelé. Ale o to tady snad nejde…

Sdílet

Co nabízejicí potřebuje k dodání služby?

Maximum informací.

Hodnocení služby (0x)

  0,0 %

Nebylo uděleno žádné hodnocení